Hakkımızda

Tekstil sektöründe faaliyetlerini  1980 yılından beri devamlı büyüyerek sürdüren %100 müşteri memnuniyeti ile ulusal ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde ürün ve hizmet sunarak gerçekleştiren şirketimiz RT (Ramazan TÜRKHAN) Tekstil San. İthalat İhracat ve Tic. Ltd. Şti. , halen Yönetim Kurulu Başkanı olan Sayın Ramazan Türkhan Tarafından - kumaş üretim ve ihracatı yapmak için kurulmuştur.

RT Tekstil olarak ticaretin özen, dürüstlük ve ciddiyet gerektirdiğine inananlardanız. Bu bilinçle ilkelerimiz doğrultusunda sürekli gelişerek hizmet sunduk.

Bunu gerçekleştirirken her zaman müşterilerimizin beklentilerini tam olarak karşılayabilmek bizim en önem verdiğimiz  noktalar arasındadır. RT Tekstil olarak amacımız gelişmiş teknoloji ve uzman personelimiz ile uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmet sunarak sektöre öncülük etmektir. Gerek Yurt içi ,gerekse yurt dışındaki müşterilerimize mal ve hizmet sunumu süresince müşterilerimiz ile kurulan kalıcı dostluklar, ulaşmayı başardığımız müşteri sadakati, verdiğimiz mal ve hizmetten dolayı müşterilerimizin duyduğu memnuniyetin bir kanıtıdır. RT tekstil olarak elde ettiğimiz başarılarda çalışanlarımızın imzası olduğunu, kaliteli ürün ve hizmetin kaliteli insan kaynağı sayesinde elde edileceğini biliyor, insan kaynağımıza yatırım yapmanın bizi yarınlara taşıyacak güç olduğuna inanıyoruz...